TRANSFORMATORIŲ PASTOČIŲ STATYBA IR REKONSTRUKCIJA

Transformatorių pastočių statyba ir rekonstrukcija

LRS įstatymuose numatoma, kad elektros transformatorių statyba turi būti atliekama tam tikru atstumu nuo gyvenamųjų namų, o elektros tinklų apsaugos zonos yra nustatomos pagal transformatorių galingumą. Transformatorių pastočių statyba ir rekonstrukcija – tai darbai, kurie turi būtų atliekami itin atsakingai, todėl dėl šių darbų atlikimo būtina kreiptis į patikimas kompanijas, kurios užtikrina maksimalų saugumą.

Kaip nustatomos saugumo zonos?

Saugumo zonos yra nustatomos pagal transformatorių galingumą. Nors mūsų šalyje itin galingų transformatorių pastočių tikrai nėra daug, tačiau įrengiant bet kokio galingumo transformatorių pastotes būtina laikytis tam tikrų reikalavimų. Transformatoriai yra aušinami alyva, todėl saugų atstumą nustato ugniagesiai. Gyventojų aptarnavimui įprastai yra įrengiamos mažos– vos 10 kW transformatorinės, o pramonės objektams įrengiamos kur kas galingesnės – 330 kW transformatorių pastotės. Saugus atstumas yra skaičiuojamas individualiai: pavyzdžiui, jei tiesiama 1 kW elektros oro linija, saugus atstumas bus 2 metrai, o tuomet, jei elektros linija teka 750 kW elektros srovė, saugus atstumas bus 40 metrų.

Patikimas partneris įrengiant ir rekonstruojant transformatorių pastotes

AB „Statkorpas“ yra sertifikuota kompanija, teikianti nepriekaištingos kokybės paslaugos, tad galite net neabejoti, kad šis pasirinkimas gali būti vienas palankiausių. Kompanija gyvuoja dar nuo septintojo dešimtmečio, tad didelė darbo patirtis užtikrina maksimaliai gerą rezultatą. Įrengiant bei rekonstruojant transformatorių pastotes būtina laikytis saugumo, todėl renkantis bendrovę svarbiausiu kriterijumi tampa tai, koks yra įmonės sukauptas žinių bagažas, ir kokius projektus yra tekę įgyvendinti anksčiau.

Susisiekite dėl jus dominančių paslaugų

AB „Statkorpas“ siūloma transformatorių pastočių statyba ir rekonstrukcija yra atliekama itin preciziškai, tad tuomet, jei jums yra reikalingos šios paslaugos, tiesiog susisiekite šios kompanijos nurodytais kontaktais. Su patyrusiais specialistais galėsite aptarti darbų atlikimo galimybes, terminus, preliminarią kainą ir kitas detales, o jau tuomet galėsite sutarti dėl darbų atlikimo pradžios. AB „Statkorpas“ rūpinasi, kad būtų pateisinami visų klientų lūkesčiai, todėl galite būti ramūs, kad viskas vyks tikrai sklandžiai, ir jums neteks nerimauti, ar transformatorių pastočių statyba buvo atlikta tikrai saugiai.


Susisiekite