ELEKTROS LINIJŲ STATYBA IR REMONTAS

Elektros linijų statyba ir remontas

Šiandien būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be elektros, tačiau elektros energija nėra labai senas išradimas, kuris teskaičiuoja antrąjį šimtmetį. Lietuvoje centralizuota elektros sistema pradėjo veikti 1945 metais – tuo metu elektros linija jungė Vilniuje ir Kaune veikusias elektrines. Daugiabučių gyventojams įprastai netenka rūpintis elektros įvedimu, tačiau elektros linijų statyba tampa aktualia paslauga tada, kai tenka įsirengti individualų namą. Jei iki tol vietovėje elektros linijos nutiestos nebuvo, tokiu atveju tenka kreiptis į specialistus, kurie pasirūpina kokybišku šių darbų atlikimu. Elektros linijų statyba ir remontas reikalauja labai didelio atidumo, todėl svarbu kreiptis į tuos paslaugų tiekėjus, kurie yra sukaupę didelę darbo patirtį, ir gali pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas.

Patikimas partneris statant ir renovuojant elektros linijas

AB „Statkorpas“ rūpinasi, kad nė vienam klientui netektų pernelyg ilgai laukti, kol bus atliktai elektros linijų statybos ir remonto darbai, todėl galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atlikti greitai ir sklandžiai. Bendrovėje dirbantys inžinieriai rūpinasi kiekvieno užsakovo poreikiais, todėl galutinis rezultatas yra pranokstantis lūkesčius. Atliktų darbų nereikia koreguoti, perdaryti ar taisyti, todėl garantuojamas ne tik funkcionalumas, bet taip pat ir saugumas. Elektros linijų statyba ir remontas – tai paslaugos, kurioms yra teikiamas ypatingai didelis dėmesys, todėl akcinė bendrovė „Statkorpas“ yra sulaukusi tikrai nemažai puikių klientų įvertinimų.

Darbų atlikimo galimybės

Elektros linijų statyba ir remontas apima ne taip ir mažai atliekamų darbų: ši akcinė bendrovė tiesia ir rekonstruoja oro ir kabelines linijas iki 400 kW ir eksploatuoja elektros energetikos objektus iki 110 kW. Pasikonsultavę dėl darbų atlikimo galimybių kartu galėsite priimti patį tinkamiausią sprendimą, ir netrukus galėsite susitarti dėl darbų atlikimo pradžios. AB „Statkorpas“yra sertifikuota kompanija, kuri visada siekia maksimaliai gero rezultato, tad kreipdamiesi į šią bendrovę tikrai neprašausite.

Dėl darbų atlikimo galimybių susisiekite svetainėje nurodytais kontaktais, ir labai greitai galėsite susitarti dėl projektų parengimo ir darbų atlikimo termino. Iškilus neaiškumams drąsiai kreipkitės į šią kompaniją, ir jums bus atsakyta į visus rūpimus klausimus.


Susisiekite